
|
FurMark(x64) 2.10.0.0 - score ID: 2417649
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 19, 2026 @ 05:00:03 | | SCORE | 969 |
|---|
| FPS | 16 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 7377-2100 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (145 W) |
|---|
|