
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2418544
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 19, 2026 @ 11:59:33 | | SCORE | 2068 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | MSI RTX 5070 Ti Ventus 3X OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1462-5310 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2520 MHz - max: 2836 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (301 W) |
|---|
|