
|
FurMark(x64) 2.2.0.0 - score ID: 2421759
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 20, 2026 @ 06:53:53 | | SCORE | 1762 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 4070 DUAL 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2786 - SUB: 1043-88E1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2476 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (200 W) |
|---|
|