FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2421760
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 20, 2026 @ 06:54:10 |
| SCORE | 1232 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600K |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D36 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 30 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1458-403F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1726 MHz - max: 1830 MHz |
|---|
| max power | 117 % TDP |
|---|