
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2422387
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 20, 2026 @ 11:03:45 | | SCORE | 1192 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E07 - SUB: 1043-866A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.74 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (256 W) |
|---|
|