FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2427878
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 21, 2026 @ 16:02:12 |
| SCORE | 1232 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.335 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A0 - SUB: 1EF7-1689 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8509 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2150 MHz - max: 2400 MHz |
|---|
| max power | 224 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|