
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2432383
FurMark Knot (VK) Submitted by Zilchman on Mar 22, 2026 @ 15:51:01 | | SCORE | 2953 |
|---|
| FPS | 49 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.334 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1002-1002 - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1354 MHz - max: 2519 MHz |
|---|
| max power | 310 W |
|---|
|