FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2436389
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 23, 2026 @ 16:02:42 |
| SCORE | 2145 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7E06 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 18 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 1462-5117 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 2580 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 112 % TDP |
|---|