FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2445545
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Mar 25, 2026 @ 21:15:01 |
| SCORE | 7835 |
|---|
| FPS | 130 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7 CPU 860 @ 2.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1462-3602 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1544 MHz - max: 1684 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (285 W) |
|---|