
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2451057
FurMark Knot (VK) Submitted by herpo83 on Mar 27, 2026 @ 11:00:18 | | SCORE | 3504 |
|---|
| FPS | 58 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | SAPPHIRE RX 9070 XT Nitro |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E489 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 1189 MHz - max: 2842 MHz |
|---|
| max power | 344 W |
|---|
|