FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2458184
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Mar 28, 2026 @ 23:52:23 |
| SCORE | 528 |
|---|
| FPS | 8 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1462-7D98 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 28 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1849-5217 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 35 MHz - max: 2510 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| max power | 102 W |
|---|