FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2459928
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Mar 29, 2026 @ 12:29:17 |
| SCORE | 1938 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.02 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D42 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7084 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1300 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| max power | 39 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 7377-1501 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 2086 MHz - max: 2760 MHz |
|---|
| max power | 95 % TDP |
|---|