FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2468428
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 31, 2026 @ 16:03:10 |
| SCORE | 940 |
|---|
| FPS | 15 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1250 MHz - max: 1450 MHz |
|---|
| max power | 26 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2488 - SUB: 1462-3908 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 136 % TDP |
|---|