FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2472797
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on Apr 1, 2026 @ 18:13:40 |
| SCORE | 13261 |
|---|
| FPS | 219 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) 140T GPU (16GB) |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D51 - SUB: 1043-3778 - REV: 3 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C59 - SUB: 1043-3A18 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1388 MHz - max: 1966 MHz |
|---|