
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2486936
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 5, 2026 @ 01:12:52 | | SCORE | 7651 |
|---|
| FPS | 125 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | Inno3D RTX 4080 SUPER X3 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 1771-10DE - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 2940 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (320 W) |
|---|
|