
|
FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2486960
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 5, 2026 @ 01:26:08 | | SCORE | 15627 |
|---|
| FPS | 260 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26220 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-8A61 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.02 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 2220 MHz - max: 2858 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (636 W) |
|---|
|