
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2488629
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 5, 2026 @ 13:18:56 | | SCORE | 9663 |
|---|
| FPS | 161 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1569-F322 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2272 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (361 W) |
|---|
|