FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2490397
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 5, 2026 @ 20:43:35 |
| SCORE | 2747 |
|---|
| FPS | 45 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 270K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1462-7E32 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5869 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 29 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1458-4196 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1170 MHz - max: 2842 MHz |
|---|
| max power | 97 % TDP |
|---|