
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2491153
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 6, 2026 @ 01:20:53 | | SCORE | 15284 |
|---|
| FPS | 253 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9850X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5090 ASTRAL OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89E3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2266 MHz - max: 2618 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (607 W) |
|---|
|