FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2491938
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 6, 2026 @ 08:31:20 | | SCORE | 3432 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1043-8A43 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.76 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2490 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (198 W) |
|---|
|