
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2492014
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 6, 2026 @ 08:59:25 | | SCORE | 14696 |
|---|
| FPS | 244 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1462-5302 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2160 MHz - max: 2596 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (584 W) |
|---|
|