FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2493773
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 6, 2026 @ 18:00:22 |
| SCORE | 1672 |
|---|
| FPS | 27 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13620H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A8 - SUB: 1462-13B6 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6078 |
|---|
| max core usage | 10 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 41 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 1462-13B6 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 2100 MHz |
|---|