FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2494051
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 6, 2026 @ 19:17:16 |
| SCORE | 1702 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1462-1456 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6629 |
|---|
| max core usage | 76 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 1900 MHz |
|---|
| max power | 53 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C18 - SUB: 1462-1456 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 90 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1718 MHz - max: 2070 MHz |
|---|