
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2494180
FurMark (VK) Submitted by CRon on Apr 6, 2026 @ 19:55:15 | | SCORE | 8100 |
|---|
| FPS | 134 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 196E-143C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2228 MHz - max: 2716 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (300 W) |
|---|
|