FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2495091
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 01:45:14 |
| SCORE | 10964 |
|---|
| FPS | 182 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS TUF Gaming RX 6800 XT OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1043-4F2 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.2 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 184 MHz - max: 2107 MHz |
|---|
| max power | 313 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|