
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2495114
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 02:01:00 | | SCORE | 4230 |
|---|
| FPS | 70 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E426 - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 148 MHz - max: 1586 MHz |
|---|
| max power | 161 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|