FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2495158
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 02:23:48 |
| SCORE | 2580 |
|---|
| FPS | 42 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4682 - SUB: 1043-8694 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 41 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D83 - SUB: 1043-8A3F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2678 MHz - max: 3142 MHz |
|---|
| max power | 117 % TDP |
|---|