FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2495618
FurMark (VK) Submitted by IdahoSpudMan429 on Apr 7, 2026 @ 07:12:05 |
| SCORE | 8760 |
|---|
| FPS | 145 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1458-2429 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 47 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2606 MHz |
|---|
| max power | 185 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 53 W |
|---|