FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2496339
FurMark Knot (VK) Submitted by fpbush on Apr 7, 2026 @ 12:06:19 |
| SCORE | 2088 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4682 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 21 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2487 - SUB: 10DE-2487 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1838 MHz - max: 1966 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP |
|---|