FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2496372
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 12:16:54 |
| SCORE | 3210 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900KS |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D91 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7084 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 114 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 10B0-F297 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2520 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP |
|---|