
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2496421
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 12:34:49 | | SCORE | 2455 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 566.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9750H CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F10 - SUB: 1558-65D1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 566.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 1546 MHz |
|---|
| max power | 115 W |
|---|
|