
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2497012
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 15:28:55 | | SCORE | 14958 |
|---|
| FPS | 248 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RX 9070 XT TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-613 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1162 MHz - max: 2467 MHz |
|---|
| max power | 351 W |
|---|
| GPU1 | () |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7D75 - REV: CB |
|---|
|