
|
FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2497704
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 18:18:26 | | SCORE | 4299 |
|---|
| FPS | 71 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1462-5321 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2542 MHz - max: 2768 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (250 W) |
|---|
|