FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2497950
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 19:19:21 |
| SCORE | 1336 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1462-14A7 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6078 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 15 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D18 - SUB: 1462-14A7 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 338 MHz - max: 1328 MHz |
|---|