
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2497979
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 19:24:58 | | SCORE | 6268 |
|---|
| FPS | 104 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1043-518 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 783 MHz - max: 2112 MHz |
|---|
| max power | 193 W |
|---|
|