FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2498254
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 20:42:58 |
| SCORE | 3301 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 43 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1569-F337 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 2716 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP |
|---|