FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2498348
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 21:10:16 |
| SCORE | 2293 |
|---|
| FPS | 38 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1025-181A - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5542 |
|---|
| max core usage | 24 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1025-181A - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1830 MHz - max: 2236 MHz |
|---|