
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2498574
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 22:23:36 | | SCORE | 14392 |
|---|
| FPS | 239 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8811 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1567 MHz - max: 2279 MHz |
|---|
| max power | 322 W |
|---|
|