
|
FurMark(x64) 2.10.1.0 - score ID: 2499047
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 02:07:09 | | SCORE | 15608 |
|---|
| FPS | 259 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1458-4198 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| core clock | min: 2340 MHz - max: 2528 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (607 W) |
|---|
|