FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2499390
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 05:49:36 |
| SCORE | 7645 |
|---|
| FPS | 127 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.302 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | PowerColor RX 6700 XT Red Devil 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 148C-2409 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 94 °C |
|---|
| core clock | min: 107 MHz - max: 2573 MHz |
|---|
| max power | 301 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|