FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2499543
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 07:15:49 |
| SCORE | 15548 |
|---|
| FPS | 258 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2426 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 41 MHz - max: 2458 MHz |
|---|
| max power | 343 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 114 W |
|---|