FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2499649
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 08:10:01 |
| SCORE | 1207 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6500 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A782 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 30 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-743F - SUB: 1849-5226 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1477 MHz - max: 2601 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 97 °C |
|---|
| max power | 85 W |
|---|