
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2499707
FurMark (VK) Submitted by jac1406 on Apr 8, 2026 @ 08:48:05 | | SCORE | 14599 |
|---|
| FPS | 243 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | XFX RX 9070 XT Mercury OC Magnetic Air |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8811 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1482 MHz - max: 2343 MHz |
|---|
| max power | 311 W |
|---|
|