
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2500011
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 11:03:51 | | SCORE | 5678 |
|---|
| FPS | 94 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C19 - SUB: 1462-1474 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| max power | 178 W |
|---|
|