
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2500637
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 14:40:42 | | SCORE | 3936 |
|---|
| FPS | 65 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3770K CPU @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 1569-2482 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (290 W) |
|---|
|