
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2500815
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 15:32:03 | | SCORE | 5233 |
|---|
| FPS | 87 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1E7B-AA13 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 91 °C |
|---|
| core clock | min: 13 MHz - max: 2253 MHz |
|---|
| max power | 145 W |
|---|
| GPU1 | OrayIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 232DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|