FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2501559
FurMark (VK) Submitted by 09Superfisjhad on Apr 8, 2026 @ 18:49:42 |
| SCORE | 9951 |
|---|
| FPS | 165 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT (RADV NAVI32) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.328 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 6.19.8-200.fc43.x86_64 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 46 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| GPU1 | GIGABYTE RX 7800 XT Gaming OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1458-2413 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1334 MHz - max: 1990 MHz |
|---|