
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2501824
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 19:54:03 | | SCORE | 6921 |
|---|
| FPS | 114 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | XFX RX 6700 XT Merc 319 Black 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1EAE-6601 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 96 °C |
|---|
| core clock | min: 33 MHz - max: 2427 MHz |
|---|
| max power | 224 W |
|---|
|