
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502068
FurMark (VK) Submitted by Crydemss on Apr 8, 2026 @ 21:06:08 | | SCORE | 9815 |
|---|
| FPS | 163 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1043-60D - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 43 MHz - max: 2116 MHz |
|---|
| max power | 254 W |
|---|
|