FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502193
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 21:44:13 |
| SCORE | 14597 |
|---|
| FPS | 242 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE RX 9070 XT Pulse |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E490 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 82 MHz - max: 2311 MHz |
|---|
| max power | 304 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1849-364E - REV: CB |
|---|